Tester Aplikacji

Trust Consulting HR

Trust Consulting HR jest agencją doradztwa personalnego świadczącą usługi w zakresie rekrutacji specjalistów oraz menedżerów. Na rynku pracy działamy od 14 lat.

Aktualnie dla naszego partnera na terenie Niemiec poszukujemy:

TESTER APLIKACJI

(TESTER FOR BACKEND AND FRONTEND TESTS)

Miejsce pracy: Berlin

Wymagania

OBOWIĄZKI

Zapewnienie jakości produktów i aplikacji,

Tworzenie scenariuszy testowych i raportów z testów,

Komunikowanie się z menedżerem ds. testów i menedżerem ds. rozwoju produktu,

Prowadzenie testów manualnych i automatycznych,

Sprawdzanie scenariuszy testowych na poziomie baz danych i usług sieciowych,

Testowanie raportów.

WYMAGANIA:

Ukończone studia o profilu elektronicznym lub komputerowym bądź doświadczenie dziedzinowe,

Testowanie oprogramowania z pasją,

Zdolność do szybkiego nabywania nowej wiedzy,

Motywacja do pracy,

Umiejętność samodzielne uczenia się,

Znajomość podstaw testowania, planowania testów, metod testowania i tworzenia scenariuszy testowych,

Znajomość cyklu życia oprogramowania,

Doświadczenie w pracy z Selenium, PHPUnit i Webdriver,

Znajomość SQL,

Znajomość języka angielskiego technicznego.

POŻĄDANE UMIEJĘTNOŚCI

znajomość wiersza poleceń Unix/Linux,

doświadczenie związane z rozwojem aplikacji,

certyfikat ISTQB będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

pracę w projektach dla znanych klientów, przy wykorzystaniu najnowszych technologii w zespole młodych i dynamicznych ludzi,

okazję do wykazania się odpowiedzialnością,

możliwość rozwoju,

atrakcyjne wynagrodzenie.