Programista JavaScript (Node.js)

The Nets

7 000 - 8 000 zł netto

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy programisty JavaScript (Node.js)

Opis stanowiska pracy:
• rozwój istniejącego serwisu,
• tworzenie i implementacja nowych części aplikacji,
• utrzymywanie i nadzór nad istniejącymi serwisami,
• współpraca z zespołem SEO, ANALYTICS,CONTENT.

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra praktyczna znajomość Node.js min. 1-2 letnie doświadczenie,
• umiejętność pisania czystego, obiektowego kodu w JavaScript,
• znajomość baz danych MySQL, mile widziane również Mongo DB,
• znajomość GIT (Pull Requests),Bitbucket,
• znajomość Boostrap (3,4) oraz podstawowych standardów stosowanych na Froncie (RWD, Mobile etc...)
• umiejętność stosowania w praktyce: KISS, DRY, YAGNI. Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów,
• pełną wyzwań pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznym zespole.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Metodologia pracy

O The Nets

Zmieniamy dane w biznes
The Nets, jesteśmy pierwszą w Polsce agencją zajmującą się digital consultingiem. Podstawą naszych działań są dane uzyskane poprzez zaawansowane technologie marketingowe. Łączymy je ze strategicznym podejściem do projektowania długofalowych zysków, by budować lojalność klientów. W efekcie możemy wspólnie z Partnerami podejmować właściwe decyzje biznesowe.