Programista C#

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Opis oferty

Stanowisko: Programisty C#
Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 7 000 netto (UoP)
Współpraca stała, długofalowa, stacjonarna
Ilość wakatów: 1 Ofermujemy:
- Pracę w centrum Poznania przy prestiżowych projektach w środowisku wielojęzycznym
- Udział w szkoleniach oraz kursach językowych
- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
- Przyjazną atmosferę w zespole, który pracuje dla klientów z całego świata
- Pracownikom zapewniamy nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale też ścieżkę rozwoju: rozmowy roczne, które wiążą się z omawianiem dotychczasowej pracy, perspektyw, podwyżek i bonusu
- Pakiet socjalny ( prywatną opiekę medyczną, kartę fitness)
- Roczne zespołowe wycieczki
- Cotygodniowe lunche w siedzibie firmy

Opis stanowiska:
Będziesz członkiem zespołu dedykowanego do rozwoju jednego z naszych produktów. Twoim zadaniem będzie uczestniczenie w rozbudowie back-endu aplikacji, opartego na technologiach ASP.NET Web API & MVC, Entity Framework, WCF. Zawiera się w tym zarówno Web API wykorzystywane do komunikacji z warstwą front-endu aplikacji, jak i specjalizowane moduły działające po stronie serwerowej, zajmujące się obróbką i kalkulacją danych w odpowiedzi na żądania użytkownika. Planujemy również stworzenie (z Twoją pomocą!) szeregu pomocniczych narzędzi wspomagających użytkowników w utrzymaniu, zasilaniu aplikacji.

Wymagania

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość C#
- Doświadczenie w technologiach i narzędziach: ASP.NET Web API & MVC, WCF, Entity Framework, MS SQL Server, LINQ
- Umiejętność pisania przejrzystego kodu z naciskiem na spójność logiki i wydajność
- Bardzo dobre zdolności analityczne/algorytmiczne (duży plus za udział w konkursach programistycznych typu Topcoder);
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego