PeopleSoft administrator (umowa o pracę)

ZeroChaos Sp. z o.o.
Baza danych

Zerochaos dla swojego klienta z branży energetycznej poszukuje do Warszawy kandydatów na stanowisko: PeopleSoft Administrator.

Ososba na tym stanowiski będzie odpowiedzialna za utrzymanie jakości codziennego funkcjonowania oprogramowania PeopleSoft, jak również rozwiązywanie incydentów technicznych. Kandydat będzie współpracować z zespołem z Ameryki Północnej.

Kandydaci proszeni są o podawanie swoich oczekiwań finasowych na tym stanowisku.

Obowiązki:

• Rozbudowa, poprawki i instalacje nowych wersji oprogramowania;

• Enterprise Interaction Hub, Financials, Human Resources, and/or Campus Solutions – modernizacja poprawki i instalacje;

• Zarządzanie zintegrowanymi bazami danych PeopleSoft poprzez Integration Broker i / lub niestandardowe procedury bazodanowe;

• Wsparcie środowiska produkcyjnego i rozwiązywanie problemów;

• Obsługiwanie poleceń PeopleSoft Data Mover ;

• Support i  konfigurowanie ustawień technicznych oprogramowania PeopleSoft w obu środowiskach produkcyjnych i nieprodukcyjnych;

• Zapewnienie zautomatyzowanych rozwiązań dla powtarzających się manualnych procesów poprzez tworzenie skryptów dla instalacji, monitorowania pracy, migracji kodu i oczyszczania;

• Monitorowanie, tworzenie, aktualizowanie obciążeń wykonanych planów;

Wymagania

Oczekiwania względem kandydata:

• Przynajmniej 5 lat doświadczenia w administrowaniu systemem PeopleSoft;

• Dobra znajomość instrukcji SQL (jest zaletą) i PeopleSoft Data Mover commands;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

• Podstawy wiedzy jako PeopleSoft Database Administrator (DBA) i Oracle Database Administrator (DBA);

• Chęci ciągłego doskonalenia swoich umiejętności;

• Znajomość sprzętu i oprogramowania;

• Umiejętność rozpoznawania i monitorowania ewentualnych usterek operacyjnych i błędów programowania;

• Umiejętność czytania i analizowania informacji technicznych w celu określenia przydatności sprzętu i oprogramowania;

• Zdolność do wykrywania, analizy i rozwiązywania problemów oprogramowania komputerowego i problemów sieciowych;

Klient oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (preferowana umowa o pracę)
- Benefity pozapłacowe (Multisport, opieka medyczna, imprezy integracyjne etc.)
- Wdrożenie u USA
- Pakiet szkoleń
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Kontakt z najnowszymi technologiami
- Biuro w dogodnej lokalizacji (Stary Mokotów)
- Samodzielne stanowisko
- Pracę w godzinach 15:00/17:00 - 23:00/01:00 naszego czasu