To ogłoszenie wygasło w dniu 2014-01-10 11:09.
IT Kontrakt

Quality Manager poszukiwany!

IT Kontrakt

IT Kontrakt obecnie poszukuje Specjalistów zainteresowanych pracą na stanowisku Quality Manager we Wrocławiu. Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu: [email protected]

Stanowisko: Quality Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

Co najmniej 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Wiedza z zakresu zarządzania projektami i metodologii rozwoju oprogramowania np. RUP, Agile, PRINCE II, PMI (certyfikaty będą dodatkowym atutem)

Praktyczna znajomość CMMI (wewnętrzny certyfikat)

Doświadczenie w definiowaniu procesów

Znajomość UML

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zdolność analitycznego myślenia

Elastyczność, zaangażowanie, komunikatywność

Obowiązki:

Przeprowadzenie certyfikacji CMMI ML3 (Capability Maturity Model Integration) na GDC

Zarządzanie jakością w projektach informatycznych według CMMI, ISO i innych wymaganych standardów

Optymalizacja istniejących procesów i tworzenie nowych rozwiązań w celu poprawy wydajności i jakości pracy

Koordynowanie wszystkich aspektów zarządzania projektami średniej wielkości (m.in. ryzyko, zarządzanie zmianą, planowanie itp.).

Definiowanie, dokumentowanie i bezpieczne wykonywanie średniej wielkości projektów

Kierowanie i doradzanie członkom zespołu projektowego oraz klientom i użytkownikom

Zamykanie projektów pod kątem formalnym lub przeprowadzanie ponownej inspekcji

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.