Analityk biznesowy IT/IT Business Analyst

HeadChannel

Opis oferty

Opis stanowiska

• Budowanie specyfikacji projektowej zgodnie z ustalonym standardem
• Wspieranie klienta w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb
• Definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania
• Przełożenie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego
• Tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową
• Budowanie wiedzy domenowej w zespole
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Wymagania
• Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• Zdolność analitycznego myślenia
• Znajomość notacji UML
• Kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne – komunikatywność, proaktywność oraz samodzielność
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na współpracę z klientami z Wielkiej Brytanii
• Postawy zgodnej z wartościami HC (o tym w co wierzymy przeczytasz na stronie www.headchannel.pl).

Mile widziane dodatkowe kompetencje
• Znajomość zwinnych metod tworzenia oprogramowania (SCRUM)
• Znajomość oprogramowania Enterprise Architect lub innego oprogramowania do zarządzania wymaganiami

Benefity
• Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
• Developers Day (na szkolenia - raz w miesiącu)
• Ciekawe i ambitne projekty dla klientów zagranicznych
• Kontakt z najnowszymi technologiami i możliwość zdobywania certyfikatów branżowych
• Wyjazdy integracyjne
• Lekcje j. Angielskiego
• Wspaniała atmosfera pracy
• Możliwość pracy z domu
• Prywatna opieka medyczna
• Grupowe ubezpieczenia
• Karty multisport lub dofinansowanie hobby

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez mobileWeb Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie do hobby, coaching

O HeadChannel

HeadChannel Ltd. to spółką zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Londynie oraz w Katowicach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu webowych jak i mobilnych aplikacji typu bespoke.
Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie: www.headchannel.pl