Programista .NET

HeadChannel
Baza danych
Inne

Opis oferty

Wizja stanowiska
Idealny kandydat to osoba z 1 - 3 letnim doświadczeniem w programowaniu w projektach webowych realizowanych w technologii MS ASP.NET WebForms oraz ASP.NET MVC (C#). Poszukujemy osoby do pracy w tworzonym zespole maintenance przy utrzymaniu isniejących aplikacji webowych. Pracownik odpowiedzialny będzie za wdrażanie zmian i poprawę bugów zgłoszonych przez klientów pod opieką lidera projektu.

Opis stanowiska

  • programowanie serwerowe aplikacji webowej w technologii ASP.NET MVC lub ASP.NET WebForms (język C#)
  • programowanie warstwy dostępu do danych w oparciu o framework MS Entity Code First i silnik bazowy MS SQL Server
  • podłączenie warstwy prezentacji zgodnie z infrastrukturą przygotowaną przez front-end developera
  • możliwość programowania front-end (HTML5 / CSS3) w przypadku chęci rozwoju w tym obszarze
Wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • pasja do programowania
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • znajomość środowiska .NET (technologii ASP.NET WebForms oraz MVC)
  • znajomość zapytań języka SQL oraz frameworka MS Entity Framework
  • doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio 2012+
  • wiedza z zakresu wersjonowania SVN lub Git
  • umiejętności współpracy w zespole, dobra komunikatywność
  • angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej
  • postawa zgodna z wartościami HC (o tym w co wierzymy przeczytasz na stronie www.headchannel.pl)
  • Mile widziane: znajomość tematyki programowania mobilnego (natywnie - iOS/Andorid lub webowo - responsywnie - Foundation/Bootstrap)
Benefity

  • Developers Day (na szkolenia - raz w miesiącu)
  • ciekawe i ambitne projekty dla klientów zagranicznych,
  • kontakt z najnowszymi technologiami i możliwość zdobywania certyfikatów branżowych
  • wyjazdy integracyjne
  • lekcje j. angielskiego
  • wspaniała atmosfera pracy
  • możliwość pracy z domu
  • prywatna opieka medyczna
  • grupowe ubezpieczenia
  • karty MultiSport lub dofinansowanie hobby
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez mobileWeb Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie do hobby, coaching

O HeadChannel

HeadChannel Ltd. to spółką zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Londynie oraz w Katowicach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu webowych jak i mobilnych aplikacji typu bespoke.
Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie: www.headchannel.pl