Junior Java Developer

Spring Software Sp. z o.o.

4 500 - 8 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań IT i infrastrukturalnych rozwiązań branżowych dla dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: JUNIOR JAVA DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa/Bemowo
Rodzaj umowy: B2B (preferowana) lub umowa o pracę
Czas trwania umowy: na czas nieokreślony
Zatrudnienie: bezpośrednio przez klienta

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie systemów klienckich opartych na technologii JavaSE/JavaEE
  • Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
  • Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania

Wymagania: • Wykształcenie wyższe kierunki informatyczne i pokrewne
• Dobra znajomość technologii JavaEE/JavaSE
• Znajomość środowisk Unixowych (Linux, Solaris)
• Znajomość baz danych ( SQL, Oracle)
• Znajomość angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziana:

• Znajomość środowisk telekomunikacyjnych,
• Znajomość platform aplikacyjnych open source np. Tomcat, GlassFish, JBoss,Mobicents
• Znajomość kilku z narzędzi DevOps: Jenkins, Sonar, Maven, Gradle, Vagrant, Git,GitFlow,
Jira, Confluence

Oferujemy:

• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
• Szkolenia i certyfikacje
• Wyjątkową atmosferę pracy w ambitnym, profesjonalnym i młodym zespole

Firma Spring Software Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12143.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"