Agile Tester/Senior Tester

Connectis

do 75 zł netto / godzinowo

Jeśli chcesz być częścią zespołu pracującego nad nowoczesnym projektem ładowania samochodów elektrycznych energią i jesteś gotowy/a na międzynarodowe wyzwanie zawodowe, mamy projekt dla Ciebie!

Senior Tester (Agile)
Opis Stanowiska:

Budowanie drogi testowania w nowoczesnym projekcie
Przeprowadzanie testów manualnych oraz automatycznych
Praca jako integralna cześć zespołu Scrumowego

Oferujemy:

Jedyny taki projekt na rynku, nowoczesne technologie i pełne wsparcie zespołu wysokiej klasy Specjalistów
Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
Międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania

- Ok. 5 lat doświadczenia w testowaniu,
- Znajomość testowania manualnego i i narzędzi testowania automatycznego,
- Doświadczenie w pracy w SCRUM,
- Umiejętność pisania scenariuszy testowych,
- Podstawowa znajomość języków programowania (do wyboru jakiego),
- Język angielski na bardzo dobrym poziomie, pozwalającym na swobodną pracę w języku angielskim