Programista Java

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Stanowisko : Programista Java w zespole Big Data & Cloud
Wynagrodzenie: 8000-12000 zł Brutto
Miejsce pracy: Warszawa

Link do Ogłoszenia:

Wymagania

Zakres obowiązków :

- Tworzenie aplikacji pracujących w środowisku chmurowym, wykorzystywanych w IoT oraz w opiece zdrowotnej
- Udział w projektach badawczo rozwojowych z obszaru Cloud and Big Data
- Zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanych systemów: tworzenie i utrzymanie testów jednostkowych, udział w procesie przeglądu kodu (code review)
- Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka lub pokrewne
- Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu w Java (znajomość J2EE)
- Znajomość technologii webowych: HTML, JS, CSS, JSON/XML
- Podstawowa znajomość współczesnych bibliotek webowych: AngularJS / Bootstrap / jQuery / Node.js
- Umiejętność pracy z systemami Windows i Linux
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)