Konsultant SAP

Eversoft Sp. z o.o.

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko: Konsultant SAP.

Miejsce pracy: Zgierz.

Wymagania

Obowiązki:

• Członek Centralnej Grupy Kompetencji SAP (Central SAP Competence Team)
• Koordynacja implementacji rozwiązań systemowych oraz interfejsów istniejących aplikacji
• Zarządzanie zmianą, raportami i formularzami
• Prowadzenie projektów (wykorzystując SAP LSMW) we współpracy z SAP- modul- owner
• Zarządzanie projektem rozwoju interfejsu SAP (IDOC, EDI, MDE) oraz monitoring jego utrzymywania
• Koordynacja i wsparcie zewnętrznych zespołów programistów poprzez ABAP na wszystkich etapach projektu (koncepcja funkcjonalna i techniczna, programowanie, testowanie i wsparcie)
• Prowadzenie szkoleń użytkowników
• Udział i koordynacja projektów IT o zasięgu krajowym i międzynarodowym
• Częste podróże służbowe, wynoszące około 50 % czasu pracy: w 2014 roku do Austrii, w 2016 do Niemiec, w 2015 roku praca głównie w Polsce. Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość metodologii programowania obiektowego oraz przynajmniej podstawowa znajomość ABAP
• Znajomość SAP LSMW lub innych podobnych narzędzi służących do migracji danych
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami polegającymi na wytwarzaniu oprogramowania (np. EDI, raportowanie, MDE) w środowisku produkcyjnym
• Komunikacyjność oraz umiejętność tłumaczenia technicznych aspektów w prosty i klarowny sposób
• Umiejętność pracy w zespole oraz orientacja na klienta
• Nastawienie na ciągły rozwój oraz zarządzanie projektami IT
• Gotowość do podróży służbowych
• Kreatywność i dokładność

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Telefon służbowy
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.
  • Możliwość uczestniczenia w dużych, prestiżowych i unikalnych projektach w skali kraju.
  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna (działalność gospodarcza).
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

O Eversoft Sp. z o.o.

Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę ekspertów branżowych i technologicznych. Jesteśmy dynamiczną firmą nastawioną na ciągły rozwój. Realizujemy ogólnopolskie projekty informatyczne w zakresie doradztwa, wdrożeń i eksploatacji oraz wytwarzania oprogramowania.