Programista PHP

Strefa F Sp. z o.o.

3 500 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: Tychy

Region: śląskie

Opis stanowiska: Rozwijanie i utrzymanie aplikacji

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektu powstającego z prawdziwej pasji,
  • Pracę z ludźmi mającymi duże doświadczenie biznesowe, w tym we wdrażaniu projektów informatycznych, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą,
  • Antykorporacyjną kulturę firmy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierające CV oraz list motywacyjny:
[email protected].

Wymagania

Rozwijanie i utrzymanie aplikacji

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub udokumentowana realizacja konkretnych projektów,
  • Znajomość PHP i mySQL pozwalająca na samodzielne realizowane projektów,
  • Znajomość HTML, CSS, Javascript i jQuery oraz Angular JS,
  • Znajomość Fremowork'u Symfony 2,
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Metodologia pracy

O Strefa F Sp. z o.o.

Dostrzegamy różnice między czymś dobrym, a świetnym
Jesteśmy firmą, która jest na ostatnim etapie prac nad stworzeniem aplikacji mającej na celu pomóc ludziom osiągać ich cele dobrze się przy tym bawiąc.