Front-End Developer

New-Invest

7 000 - 15 000 zł netto

Język programowania

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania na urządzenia mobilne, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko: Front-end Developer

Miejsce pracy: Warszawa/Wrocław lub zdalnie
Wynagrodzenie: Senior: od 8 700 zł netto B2B
Intermediate: 6 300 - 8 700 zł netto B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy programisty, który doskonale zna środowisko frontendu i potrafi wykorzystać swoje wcześniejsze doświadczenie do stworzenia niezwykłych aplikacji. Osoba będzie pracowała w jednej z niewielu firm specjalizujących się w oprogramowaniu na beacony. Klient zatrudnia już ok 30 specjalistów i posiada biura we Wrocławiu oraz Warszawie.

Klient oferuje:

• pracę dla międzynarodowych Klientów w otoczeniu front-endowych specjalistów
• okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika
• elastyczne godziny pracy
• prywatna opieka medyczna
• pakiet Multisport
• potrzebne narzędzia pracy
• mnóstwo sposobów na odstresowanie się! (stół do ping ponga i bilarda, konsole do grania, planszówki, drukarka 3D i drony)
• codzienna dostawa świeżych owoców i śniadań

Wymagania

Obowiązki:

• współpraca przy tworzeniu projektów dla Klientów międzynarodowych
• dostarczanie nowych koncepcji na wykorzystywanie dostępnych narzędzi i technologii
• efektywne przekształcanie swoich najlepszych pomysłów w innowacyjne aplikacje frontendowe
• gotowość do próbowania nowych rozwiązań i eksperymentowania
• budowanie prototypów, aby móc potwierdzić wybór najlepszego designu i strategii zaprezentowania produktu Wymagania:

• doskonała znajomosć HTML5, CSS3, JavaScript
• rozumienie funkcjonowania Single Page App
• doświadczenie w budowaniu aplikacji używając frameworków: React.js, Angular.js, Ember.js lub Backbone.js
• znajomość SASS lub LESS
• biegła znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w budowaniu responsywnych, rozbudowanych aplikacji tworzonych na różnorodne przeglądarki
• dobre rozeznanie w nowoczesnych rozwiązaniach i śledzenie najbardziej efektywnych trendów w obszarze frontendu
• doskonała umiejętność komunikacji
• zwracanie uwagi na najmniejszcze szczegóły, dążenie do perfekcji
• gotowość do okazjonalnych wyjazdów biznesowych do Nowego Jorku