Cognos Bi Developer

NBC Sp. z o.o.

85 - 93 zł netto / godzinowo

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Aktualnie dla naszego klienta z sektora energetycznego w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: (Senior) Cognos BI Developer.

Wymagania

Wymagane:
  • min. 2-letnie doświadczenie,umiejętność tworzenia zaawansowanych raportów w IBM Cognos Report Studio,
  • umiejętność tworzenia raportów aktywnych
  • umiejętność tworzenia zaawansowanych raportów na relacyjnych oraz wielowymiarowych źródłach danych.
Główne obowiązki:

  • budowanie raportów na platformie,
  • prowadzenie warsztatów podnoszących kwalifikacje członków zespołu z narzędzi IBM Cognos,
  • wsparcie administratorów platformy IBM Cognos w rozwiązywaniu problemów z raportami.