Programista elektronik

pSenso Sp. z o.o.
  • Umowa o dzieło Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2011 Rok założenia firmy

  • http://www.psenso.com WWW

Język programowania

Szukamy programisty elektronika do programowania mikrokontrolerów STM32. Praca w biurze z możliwością częściowej pracy zdalnej. Umowa o dzieło, elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Obowiązki
programowanie mikrokontrolerów STM32

Wymagania
doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów STM32
realizacja własnych projektów lub 'dla kogoś'
bardzo dobra znajomość języka C
umiejętność czytania schematów elektronicznych
umiejętność analitycznego myślenia
umiejętność czytania dokumentacji w jęz. angielskim Mile widziane
wykształcenie elektroniczne
znajomość systemów RTOS na mikrokontrolery (np. NuttX, mbed)
doświadczenie z aplikacjami korzystającymi z RS485/Modbus, GSM/GPRS, Ethernet
znajomość języka Python
umiejętność lutowania
obsługa aparatury pomiarowej (multimetr, oscyloskop)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O pSenso Sp. z o.o.

Firma pSenso zajmuję się projektowaniem urządzeń elektronicznych i aplikacji webowych.