Programista systemów wbudowanych

3mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król
  • Umowa o dzieło Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2015 Rok założenia firmy

  • https://3mdeb.com/ WWW

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Wymagania:
  • C/C++
  • Python
  • umiejętność kompilacji i konfiguracji kernela Linux
  • znajomość architektury systemów komputerowych (x86, ARM)
  • znajomość git
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu systemów wbudowanych
  • podstawowa wiedza na temat programowania na poziomie systemowym (sterowniki, optymalizacja jądra)
Obowiązki:
  • Aktywny udział w projektowaniu oprogramowania
  • Rozwój i utrzymanie projektów z zakresu systemów wbudowanych
  • Implementacja, testowanie oraz dokumentacja oprogramowania
  • Raportowanie postępu w pracach
  • Poszukiwanie przyczyn i implementacja poprawek dla znalezieonych defektów
Oferujemy:
  • Pracę zdalną
  • Elastyczny czas pracy
  • System zadaniowy
  • Pracę nad prototypami urządzeń
  • Pracę z produktami komercyjnymi
  • Przygotowanie do pracy jako niezależny konsultant
  • Zdobycie doświadczenia w pracy z narzędziami używanymi przez profesjonalnych inżynierów oprogramowania
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy ze sprzętem (np. Raspberry Pi, Arduino)
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów (Cortex-M)
  • aktywność w społecznościach internetowych z naciskiem na Open Source
  • konto: StackOverflow, Github, Bitbucket, Gitlab
CV prosimy przesłać na podany adres mailowy.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Konferencje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia

O 3mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania wbudowanego, oprogramowania sprzętowego oraz systemów operacyjnych, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania oparte na otwartym kodzie źródłowym. Posiadamy lata praktyki w pisaniu wysokiej jakości, skalowalnego kodu, szytego na miarę dla naszych klientów. Do każdego projektu, w który jesteśmy zaangażowani wnosimy pełnię naszej wiedzy i doświadczenia.

Na przestrzeni lat staliśmy się:

    • Uczestnikami Projektu Yocto
    • Adopterami UEFI
    • Licencjonowanymi konsultantami wdrożeniowymi coreboota
    • Konsultantami LVFS
    • Członkami fundacji OpenPOWER
    • Entuzjastami i ewangelizatorami Open Source firmware

Kogo szukamy?

Z radością powitamy na naszym pokładzie utalentowanych programistów, developerów, ekspertów od hardware’u i marketingu, którzy chcieliby stać się częścią naszej drużyny oraz misji. Jeśli jesteś pasjonatem systemów wbudowanych oraz angażujesz się w społeczność Open Source, 3mdeb to miejsce dla Ciebie!
Sprawdź, kogo aktualnie szukamy

Dlaczego warto?

Pracownicy 3mdeb często określają nasze miejsce pracy, jako przestrzeń do osiągania własnych celów, a także do poczucia misji, która przynosi im satysfakcję. Intensywnie realizujemy nasze działania, jednocześnie propagujemy wsparcie dla projektów o otwartym kodzie źródłowym, biorąc udział w największych wydarzeniach dedykowanych Open Source firmware oraz organizując mini-summity. Rozwijamy się dynamicznie, mierzymy wysoko!

Oprócz spełnienia zawodowego staramy się również, aby nasi pracownicy mieli dostęp do takich benefitów jak opieka medyczna oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Dołącz do nas, jeżeli chcesz zostać ekspertem bezpieczeństwa i wydajności w przestrzeni firmware.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Wyślij nam CV na adres [email protected], odezwiemy się jeżeli tylko będziemy mieć miejsce na stanowisku odpowiadającym Twoim kwalifikacjom.
W następnym kroku zaprosimy Cię na test teoretyczny w celu zweryfikowania Twoich kompetencji pod kątem stanowiska, na które aplikujesz.
Jeśli otrzymasz pozytywny wynik z testu, zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której będziemy chcieli Cię lepiej poznać i porozmawiać z Tobą na temat Twoich doświadczeń. Spotkanie będzie podzielone na rozmowę z HR-owcem oraz Team Leaderem.
Pamiętaj, skontaktujemy się z Tobą, niezależnie od wyników rekrutacji!
Po akceptacji oferty, w pierwszych miesiącach pracy pomożemy Ci efektywnie przejść przez proces adaptacji i szybko odnaleźć się w nowym miejscu pracy.

Jak wygląda codzienność w 3mdeb?

Stawiamy na komunikację. Słuchamy i uczymy się wzajemnie od siebie, dlatego wiemy jak stworzyć dobre środowisko pracy, w którym każdy znajdzie swoje miejsce. Dla naszych pracowników chcemy jak najlepiej, dlatego też oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej jak i stacjonarnej w dobrej lokalizacji w Oliwie
  • Co-workingową atmosferę
  • Możliwość udziału w eventach zagranicznych
  • Hektolitry kawy
  • Wysokiej klasy sprzęt
  • Aktywności integracyjne
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Pionierskie projekty Open Source

Dołącz do nas!