Mobile application developer

New-Invest

6 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania

Opis oferty

Doświadczenie: 1-3 lat

Forma zatrudnienia: B2B

Ilość wakatów: 1

Możliwość pracy zdalnej: 1 raz w tygodniu

Współpraca: stała, długofalowa, stacjonarna

Klient:
Firma będąca wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań informatycznych w zakresie zarządzania i administracji, posiadająca swoje siedziby zagranicą. Istnieje w branży od 20 lat.

Klient oferuje:
• kartę Multisport
• możliwość rozwoju dzięki pracy w międzynarodowym zespole
• szkolenia
• sfinansowanie egzaminów na certyfikaty
• możliwość nauki j. angielskiego

Opis stanowiska:
• tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych
• projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych.
• prowadzenie dokumentacji realizowanych prac.
• współpraca z zespołem deweloperów (front-end i back-end)

Wymagania

Wymagania: • Doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu aplikacji mobilnych z użyciem technologii pozwalających na budowanie aplikacji wieloplatformowych (np. PhoneGap/Cordova, Ionic lub podobna) - główne wymaganie
• Doświadczenie w korzystaniu z udostępnionego REST API
• Umiejętność oprogramowania funkcjonalności: geolokalizacja, mapy, notyfikacje, książka adresowa, local storage.
• Praktyczna znajomość JavaScript, HTML, CSS oraz standardów XML, JSON.
• Mile widziane doświadczenie w testowaniu (testy jednostkowe, inne).
• Znajomość nowoczesnych praktyk i narzędzi programistycznych.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.
• Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
• Systematyczność, sumienność, terminowość.

Dodatkowe (mile widziane) umiejętności:
• Doświadczenie w programowaniu iOS (Objective C), XCode 5/6, Core Data and Cocoa Touch
• Doświadczenie w programowaniu platformy Android (Java), HTML (HTML5), Javascript,
Informacje o rekrutacji