Programista Java Android

PGB Human Resources

7 000 - 8 000 zł netto

Baza danych

Nasz Klient spółka akcyjna, która zajmuje się oprogramowaniami do map cyfrowych oraz szeroko pojętymi technologiami związanymi z nawigacją poszukuje Kandydata na stanowisko: Programista Java Android
Widełki- 7000-8000 zł netto

Jak:
Umowa o pracę albo B2B

Spotkanie: bezpośrednio w siedzibie firmy - gdzie będziesz pracować!
Więcej info? Pisz do Justyny [email protected]

Wymagania

Obowiązki:
Tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji mobilnych Android
Tworzenie interfejsów programistycznych do aplikacji bazujących
Integracja aplikacji pracodawcy
Dokumentowanie wyników pracy i raportowanie postępów pracy Wymagania:
Znajomość języka Java dla urządzeń mobilnych Android (Eclipse, Android Studio),
Umiejętność projektowania i programowania interfejsów użytkownika,
Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
Znajomość standardów XHTML/CSS/XML,
Znajomość technologii WebServices,
Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

Znajomość języka Java Script (Prototype, Ext JS, jQuery)
Znajomość języka C#, C++ i technologii .NET (ASP.NET, Entity Framework, MVC)
Umiejętności administracyjne serwerów MS Windows Server i Linux