Python Developer (Mid lub Senior)

New-Invest

do 80 zł netto / godzinowo

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla branży finansowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Python Developer lub Senior Python Developer. Zatrudniona osoba dołączy do wieloosobowego zespołu, który zajmuje się przede wszystkim doradztwem biznesowym oraz budową różnorodnych systemów informatycznych wyłącznie dla klientów z sektora finansowego. Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Wynagrodzenie: do 80 zł/h

Preferowana forma współpracy: B2B

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz do 3 miesięcy. Możliwość dołączenia do projektów już realizowanych lub w przypadku dłuższego okresu wypowiedzenia możliwość rozpoczęcia pracy po 3 miesiącach.

Dodatkowe profity: prywatna opieka medyczna

Spotkanie prowadzi Team Leader zespołu lub/i HR Manager, które trwa ok. 1 godziny. Na spotkaniu prezentowane są informacje odnośnie projektów, w których dana osoba mogłaby uczestniczyć, sprawdzana wiedza w formie rozmowy oraz sprawdzenie poprzez luźną rozmowę czy cele danego kandydata są wspólne z celami firmy. W zależności od dostępności kandydata, spotkanie może się odbyć w godzinach popołudniowych po pracy kandydata.

Wymagania

Wymagania:
– Minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze Python/Django,
– Doświadczenie w technologiach webowych (JavaScript, CSS, HTML),
– Doświadczenie w REST API, JSON, XML,
– Dobra znajomość SQL'a
– Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (może się zdarzyć praca z zespołem anglojęzycznym)

Obowiązki:
– Tworzenie i rozwijanie zaawansowanego systemu transakcyjnego back-endowego i front-end dla dużego Banku lub udział w innych projektach firmy (obszar finansowy)
– Udoskonalanie rozwiązań pod kątem skalowalności aplikacji
– Współpraca ze specjalistami z obszaru UX
– Praca z dokumentami analitycznymi
– Praca z dokumentacją techniczną

Metodologia pracy

O New-Invest

New-Invest to certyfikowana agencja doradztwa personalnego, która realizuje zlecenia dla firm z branzy IT.