Embedded Software Engineer

P.M. sp. z o.o.

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

Język programowania

Do nowo otwartego biura w Warszawie (Wola) poszukujemy Kandydata na stanowisko Programista systemów wbudowanych do pracy od 01. maja 2016 r

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, B2B, elastyczny czas pracy szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych, pracę w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

Obowiązki:
- rozwój lub tworzenie oprogramowania układów elektronicznych
- wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
- przygotowywanie specyfikacji, procedur, planów, przypadków i raportów testowych
- aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji
- współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą Wymagania:
- wykształcenie średnie: Elektronika, Elektrotechnika, Systemy Telekomunikacyjne
- wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
- umiejętność programowania w języku C, C#
- dobra orientacja w aplikacjach opartych na mikrokontrolerach
- mile wdziana znajomość programów: PRQA, Code Sonar, Solid Works,
  Lauterbach Trace 32, Keil-MDK Arm Compiler,
- wymagana znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakt z
  oddziałami za granicą

Idealny kandydat to przede wszystkim osoba zmotywowana do pracy. Zależy nam na zaangażowaniu naszych pracowników, motywacja do pracy stanowi więc jeden z kluczowych aspektów, na które zwracamy uwagę w procesie rekrutacji nowych pracowników.
Szukamy osób, które w pracy chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje zawodowe oraz na dłużej zechcą związać z nami swoją karierę zawodową. Zwracamy uwagę na chęć do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy oraz do rozwijania umiejętności zawodowych.
Istotne jest dla nas, aby plany rozwoju kandydata były zbieżne z celami i kierunkami rozwoju naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym procesie rekrutacyjnym i przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim.