Starszy Konsultant SAP ABAP

Dyna Consulting
Inne

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze. Dla naszego Klienta – międzynarodowej Firmy outsourcingowej – poszukujemy doświadczonych konsultantów SAP specjalizujących się w wybranych modułach.

Opis stanowiska:
Nadzór nad zespołem projektowym
Projektowanie oraz implementacja rozwiązań w produktach SAP
Codzienne wsparcie klientów
Sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną oraz metodologią
Uczestnictwo w warsztatach projektowych u klientów
Prowadzenie szkoleń wewnętrznych
Wsparcie oraz wdrażanie mniej doświadczonych pracowników
Współpraca z drugą linią wsparcia

Wymagania:
Min.5 lata doświadczenia we wsparciu Klienta w obszarze SAP ABAP
Doświadczenie w zarządzaniu projektami
Znajomość procesów biznesowych w obszarze logistyki
Samodzielność i odpowiedzialność
Znajomość języka angielskiego
Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Prywatną opiekę medyczną
Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
Wsparcie w relokacji
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet ubezpieczeniowy
Wyjazdy integracyjne
Szkolenia zawodowe oraz językowe

Miasto: Warszawa

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".