Java Developer Kraków

Humeo Recruitment

7 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Poszukujemy utalentowanego Java developera dla krakowskiej firmy, która w projektach łączy badania akademickie, praktykę lekarską oraz pomysłowość specjalistów w zakresie IT.

OPIS FIRMY:

Nowatorska, w całości polska firma IT założona w 2002 r. z inicjatywy naukowców i pasjonatów biocybernetyki wywodzących się z AGH. Obecnie zatrudnia ok. 70 osób, głównie programistów i specjalistów z zakresu nauk medycznych.
W ramach firmy funkcjonują dwa główne działy - produktowy, odpowiedzialny za rozwój systemów telemedycznych oraz usługowy, który tworzy szyte na miarę systemy oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw.

Flagowy produkt firmy to modułowa platforma usług telemedycznych, która jest podstawą większości rozwiązań IT przez nią projektowanych. Oprogramowanie składa się z dwóch podstawowych komponentów:

- aplikacji internetowych: systemy gromadzenia, przetwarzania i udostępniania danych medycznych

- aplikacji klienckich: aplikacje na komputery i urządzenia mobilne (smartfony, tablety czy przenośne urządzenia medyczne)

Ideą działania platformy jest prostota dostępu do danych medycznych poprzez urządzenia mobilne. Dzięki temu lekarz z dowolnego miejsca może analizować wyniki badań i konsultować terapię z pacjentem.

Projekty realizowane w języku Java 8 (firma szybko aktualizuje oprogramowanie do najnowszych wersji). Główne zastosowane technologie to: Spring, Hibernate, Vaadin, GWT i PostgreSQL. Projekty są rozwijane w kilku do kilkunastoosobowych zespołach z dużym naciskiem na jakość kodu

Co może być dla Ciebie interesujące?

  • 100% - polska firma z udokumentowanymi sukcesami
  • mały zespół (ok. 70 osób) i atmosfera tak dobra, że nikt nie chce odchodzić z pracy (zerowa rotacja wśród programistów w 2015 r.)
  • możliwość rozwoju produktu, który rzeczywiście wpływa na poprawę jakości życia usera
  • duży nacisk na testowanie i wysoką jakość kodu
  • wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi (Java 8, GWT, Vaadin, JRebel)
  • różne warianty współpracy (umowa o pracę / umowa zlecenie / B2B)

    Benefity:

  • prywatna opieka medyczna w grupie Luxmed
  • program Benefit Multisport
  • darmowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speaker'ów bezpośrednio w biurze
  • własne miejsce parkingowe
  • elastyczne godziny pracy
  • trochę rozluźnienia w biurowym "gaming room" (a czasem wyzwań podczas firmowych turniejów...)

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • tworzenie oprogramowania w języku Java
  • analiza wymagań produktowych
  • testowanie zaimplementowanych rozwiązań
  • automatyzacja testów
  • dokumentacja wykonanych prac
Co jest wymagane?
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji web z użyciem języka Java
  • dobra znajomość języka Java
  • znajomość Hibernate, Spring, SQL (najlepiej w kontekście bazy PostgreSQL)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Co będzie plusem?

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne)
  • znajomość Vaadin
  • znajomość GWT
  • znajomość SOAP
  • znajomość Maven
  • znajomość Eclipse