Administrator Aplikacji Java

PGB HR
  • Umowa o pracę Umowa

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, firmy z branży IT, pasjonaci e-commerce, producenta i dostawcy platformy zakupowej, poszukuje osoby na stanowisko: Administrator Aplikacji Java

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: AAJ_0216_WA_BUD Opis stanowiska:
• zapewnienie realizacji usług IT na potrzeby wewnętrzne oraz dla klientów zgodnie ze strategią biznesową spółki,
• planowanie i zarządzanie infrastrukturą oraz usprawnianie narzędzi IT zgodnie z potrzebami biznesowymi, poszukiwanie innowacji, współodpowiedzialność za budowę strategii IT,
• zarządzanie bezpieczeństwem funkcjonowania systemów informatycznych zgodnie zobowiązującymi standardami, normami i przepisami oraz Polityką Bezpieczeństwa,
• przygotowanie dokumentacji dla klientów firmy w zakresie usług utrzymania systemów i budowy infrastruktury informatycznej,
• administrowanie i utrzymanie rozwiązań techniczno-systemowych oraz sieci LAN/WAN (trzymanie infrastruktury IT).

Nasz Klient oferuje:
• Pracę w ramach umowy o pracę w stabilnej, szanowanej firmie z rynku B2B
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość realizacji projektów umożliwiających rozwój
• Rozwój kompetencji

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra, poparta doświadczeniem, znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem systemów informatycznych oraz infrastruktury opartych na rozwiązaniach Microsoft,
• Kreatywność – wysoki poziom inicjatywy, komunikatywność i dyspozycyjność,
• Silna motywacja do pracy i orientacja na cel,
• Biegła znajomość administrowania aplikacjami Java (znajomość narzędzi diagnostycznych),
• Dobra znajomość serwerów Tomcat, WebSphere,
• Znajomość relacyjnych baz danych Microsoft SQL Server,
• Znajomość systemu operacyjnego Windows,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Dodatkowe atuty:
1. Wykształcenie wyższe (preferowany profil techniczny: elektronika, informatyka),
2. Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi takich jak SVN, MVN, Jenkins, JiRA