Programista Power Builder

Connectis

do 60 zł netto / godzinowo

Baza danych

Do jednego z projektów informatycznych realizowanych przy współpracy z naszym Partnerem biznesowym, poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Tworzenie nowych funkcjonalności w systemie Klienta
Implementacja rozwiązań zaprojektowanych przez analityka
Praca w zespole projektowym

Oferujemy:

Ciekawy projekt wśród wysokiej klasy Specjalistów
Pracę w centrum Sopotu
Sprzyjające środowisko pracy

Wymagania

Wymagania kluczowe:

- Komercyjna znajomość programowania w Sybase Powerbuilder
- Znajomość SQL (T-SQL lub PL/pgSQL) oraz umiejętność zarzadzania bazami danych MS SQL Server i PostgreSQL
- Praktyczna znajomość XML
- Znajomość zagadnień związanych z usługami sieciowych

Zadania: - Tworzenie nowych funkcjonalności w systemie w środowisku Sybase Powerbuilder
- Implementacja rozwiązań zaprojektowanych przez analityka.
- Praca w zespole i dzielenie się wiedzą