Konsultant ds. Wdrożeń

HRK SA

4 000 - 6 000 zł netto

Naszym Klientem jest spółka należąca do dużej grupy firm kapitału polskiego. Główną działalnością spółki jest tworzenie, rozwój oraz wdrażanie własnego oprogramowania dla w obszarze rozwiązań takich jak: analiza finansowa, systemy zarządzania firmą, payroll i finanse. Od wielu lat firma cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku jako zaufany partner biznesowy(obsługuje ponad 500 klientów) oraz dobry pracodawca. Konsultant ds. Wdrożeń
Poznań - Łazarz

Zadania:

• Analiza biznesowa i projektowanie optymalnych rozwiązań dla klienta zewnętrznego
• Konfigurowanie i optymalizacja rozwiązań zgodnie z potrzebami biznesowymi
• Przeprowadzanie projektów wdrożeniowych (w tym jednodniowe wyjazdy na terenie Wielkopolski, kilka razy w miesiącu)
• Opieka po etapie wdrożenia
• Współpraca z zespołem programistów
• Wsparcie merytoryczne działu sprzedaży
• Prowadzenie prac testowych nowych rozwiązań
• Mile widziana inicjatywa w zakresie propozycji własnych rozwiązań lub optymalizacji

Wymagania

Wymagania:

• Mile widziana znajomość zagadnień finansowo-księgowych, systemów obsługi sprzedaży oraz obiegu dokumentów
• Mile widziane wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym lub informatycznym
• Bardzo dobra znajomość MS SQL(bazy danych, serwer, język zapytań)
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B (refundacja kosztów podróży służbowych)
• Dodatkowym atutem będzie znajomość C#, .NET Oferujemy:

• Możliwości rozwoju zarówno dla osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową jak i dla doświadczonych specjalistów
• Różnorodne i interesujące projekty
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę preferowaną przez Kandydata
• Możliwości stałego podnoszenia kompetencji w doświadczonym zespole
• Kulturę otwartej dyskusji
• Pracę w oparciu o najwyższe standardy
• Dostęp do nowych technologii
• Jasno określony zakres obowiązków
• Brak nadgodzin - work-life balance
• Prywatną opiekę medyczną
• Pracę w przyjaznej atmosferze w niedużym, zgranym zespole