Programista .NET/Projektant Aplikacji

HRK SA

4 000 - 6 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Naszym Klientem jest spółka należąca do dużej grupy firm kapitału polskiego z sektora budowlanego. Główną działalnością spółki jest rozwój i wdrażanie własnego oprogramowania dla klientów zewnętrznych - obecnie obsługuje ponad 500 firm. Od wielu lat cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku zarówno jako zaufany partner biznesowy, jak i dobry pracodawca. Programista .NET/Projektant Aplikacji
Poznań- Łazarz

Zadania:

• Analiza biznesowa, stworzenie pomysłu oraz zaprojektowanie aplikacji wspólnie z zespołem
• Programowanie i rozwój aplikacji biznesowych wspierających procesy elektronicznego obiegu dokumentów, analiz finansowych, systemy obsługi klienta i zarządzania
• Mile widziana chęć proponowania własnych rozwiązań i kierunku rozwoju aplikacji
• Wstępna weryfikacja i testy aplikacji przed oddaniem
• Współpraca z pozostałymi działami

Oferujemy:

• Możliwości rozwoju zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową jak i dla doświadczonych specjalistów
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inne formy, jakie preferuje Kandydat
• Możliwości stałego podnoszenia kompetencji w doświadczonym zespole
• Jasno określone obowiązki - brak dodatkowych, takich jak np. obsługa klienta
• Pracę w niedużym i zgranym zespole
• Pracę w oparciu o najwyższe standardy
• Dostęp do nowych technologii
• Kulturę otwartej dyskusji
• Work-life balance - brak nadgodzin
• Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku (jeżeli brak, to portfolio projektów lub profil na GitHub)
• Biegła znajomość C# i platformy .NET
• Bardzo dobra znajomość baz danych i serwera MS SQL
• Znajomość języka zapytań SQL
• Znajomość javascript, jquery, css
• Znajomość MVC/Entity Framework, COM/Activex, web service SOAP
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego Mile widziane:

• Zainteresowanie obszarem rozwiązań dla finansów/rachunkowości lub wiedza merytoryczna w tym zakresie
• Znajomość Clipper/Alaska