(Junior) Java Developer

G-force sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Wymagania

Zadania:
  • projektowanie i programowanie obiektowe,
  • implementację warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu,
  • umiejętności programowania i projektowania w języku Java >=6
  • praktyczn znajomość Spring, Hibernate, Spring MVC, jQuery,
  • praktycznej znajomości języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL
Klient oferuje:
  • praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia,
  • opieka medyczna, karta MultiSport
  • dofinansowania do nauki języka angielskiego
  • wynagrodzenie 5 000 - 10 000 zł brutto (umowa o pracę lub B2B)