Wordpress Developer

TJ.Software

3 000 - 5 000 zł netto

Opis oferty

TJ. Software - Your Agile Development Team
is looking for

miejsce pracy: Białystok

Wymagania

Obowiązki:
Tworzenie rozwiązań opartych o Wordpress i dostosowywanie ich do potrzeb klienta
Pisanie własnych wtyczek dla platformy WordPress Wymagania:
Bardzo dobra znajomość WordPress
Znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, GIT
Znajomość PHP, jQuery, XML, MySQL
Dobra znajomość języka angielskiego
Zainteresowanie nowymi technologiami i chęci do nauki

Oferujemy:
Wynagrodzenie 3.000 - 5.000 netto (kontrakt/b2b)
Ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
Pracę w zmotywowanym, zgranym zespole i w bardzo dobrej atmosferze
Współpracę z doświadczonymi specjalistami w międzynarodowym środowisku
Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
Możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
Wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia