Copywriter

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest stabilnie rozwijająca się agencja reklamowa, która oferuje kompleksową realizację kampanii marketingowych dla największych marek na rynku (farmacja, FMCG). Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, zainteresowanych czasową pracą na zastępstwo lub stałą współpracą docelowo jako lider zespołu Copy. Oferujemy:

-Wysoka pensja podstawowa (etat / kontrakt) + premie uznaniowe
-Praca na zastępstwo z możliwością nawiązania dalszej współpracy i awansu na stanowisko liderskie
-Możliwość rozwoju zawodowego – praca dla dużych, znanych marek
-Mila atmosfera, koleżeńskie relacje
-Praca na południu Wrocławia

Wymagania

Obowiązki: -Kompleksowa realizacja projektów (kontakty z Klientem, briefy, prezentacje, przetargi, opracowywanie strategii, budżetowanie, harmonogramy, rozliczenia itp.)
-Współpraca z zespołem i skuteczne przekazywanie pomysłów i oczekiwań Klienta
-Nadzór nad procesem tworzenia treści marketingowych
-Pozyskiwanie nowych projektów do realizacji i współpraca z Klientem na etapie tworzenia kampanii

Oczekujemy:

-Przynajmniej 2-5 lat doświadczenia w agencji reklamowej, na podobnym stanowisku (account, copywriter)
-Praktyczna znajomość rynku reklamy, mediów, design i copy reklamowego
-Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych i efektywnych relacji B2B
-Rozumienie potrzeb Klientów i umiejętność tworzenia dopasowanych rozwiązań
-Znajomość zasad tworzenia copy, tekstów reklamowych, haseł reklamowych, korekty tekstów
-Umiejętność pracy z brief
-Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
-Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
-Kreatywność i otwartość na pomysły innych
-Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem (copy, graficy, account)
-Angielski w stopniu komunikatywnym (B2 – C2)
-Gotowość do delegacji (samolot / pociąg) ok 10-20% czasu pracy

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!