Front-end developer

Outsourcing For SMB

3 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Praca:
Front-end Developer Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą, tworzącą startupy i zajmującą się usługami z obszarów marketing&IT. Używamy nowych technologii do budowy produktów z branży m.in. turystycznej/e-commerce/żywności ekologicznej. Realizujemy też aplikacje webowe i rozbudowane serwisy internetowe dla zagranicznych klientów. Tworzymy zgrany, multidyscyplinarny zespół i dbamy o wysoką jakość naszej pracy.

Aktualnie szukamy Front-end Developera zaznajomionego z systemem CMS Wordpress.

Zakres zadań i obowiązków:
- tworzenie responsywnych szablonów na podstawie projektów w PSD
- integracja szablonów z systemem CMS Wordpress
- kontrola jakości i wzajemny CodeReview.

Wymagania:
- biegła znajomość HTML5/CSS3/JS,
- biegła znajomość jQuery, Bootstrap
- znajomość RWD i Adobe Photoshop
- znajomość CMS Wordpress i podstawowa znajomość PHP
- dokładność i precyzja w odwzorowaniu designu.

Mile widziane:
- znajomość Foundation Framework
- umiejętność obsługi GIT i SAAS
- język angielski na poziomie komunikatywnym
- znajomość Wordpressa pozwalajaca na edycję/pisanie własnych pluginów
- AngularJS lub inny
- znajomość Sketch App.

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym, kreatywnym zespole
- możliwość pracy zdalnej lub w biurze w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie
- wynagrodzenie zależne od umiejętności
- forma zatrudnienia, wymiar godzinowy - do ustalenia
- pracę nad rozwijanymi wewnętrznie produktami
- dobrą atmosferę i świetną kawę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy [email protected].

Wymagania

Wymagania:

Metodologia pracy

O Outsourcing For SMB

Tworzymy własne Start-upy i realizujemy zlecenia webowe
Jesteśmy młodą, małą i sympatyczną firmą. Oprócz zleceń dla klientów z USA oferujemy pracę nad własnymi, ultra-ciekawymi produktami ;)