Starszy Programista Java

Greenline

Obecnie dla naszego Klienta, firmy tworzącej oprogramowanie w obszarze bezpieczeństwa publicznego, do nowo tworzonego zespołu, poszukujemy: Senior Java Developer - Kraków

• Jesteś studentem/absolwentem informatyki lub pokrewnych kierunków?
• Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji, z ogromnym potencjałem?
• Posiadasz komunikatywną znajomość j.angielskigo?
• Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java?

Jeżeli programowanie to Twoja pasja, rozwój stawiasz na pierwszym miejscu i uwielbiasz pracę zespołową - nie zastanawiaj się ! Aplikuj!

Zakres obowiązków:

• Tworzenie, opracowywanie, testowanie oraz debugowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii
• Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, wprowadzanie ulepszeń i usprawnień

Forma składania aplikacji:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres ewa.jaskiernia[at]gragency[dot]pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jeżeli nie interesują Ciebie oferty pracy w ramach tego ogłoszenia lub miasta to prosimy o przesłanie CV z informacją o tym jakie role / lokalizacje Ciebie interesują wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych miesięcznie brutto. Skontaktujemy się w przypadku interesujących ofert pracy.