Node.js Developer

Arche Consulting

od 8 000 zł netto

Baza danych

Dla naszego klienta, firmy miedzynarodowej związanej z branżą medialną poszukujemy osoby na stanowisko Node.js developera. Zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Obowiązki:
projektowanie i rozwój nowej strony internetowej firmy,
wdrażanie poprawek aplikacyjnych,
projektowanie nowych funkcjonalności,
analiza i testowanie rozwiązań technicznych,
opracowanie i kontrola dokumentacji projektowej,
współpraca z międzynarodowym Klientem oraz zespołem developerów.

Wymagania:

komercyjne doświadczenie z Node.js,
znajomość jednej z baz danych MySql, PostgreSQL, MongoDB, Memcached,
wiedza z RESTful, Gulp/Grunt, Webpack, Mocha, Jasmine, Tap
doświadczenie z frameworkami HTTP: Koa, Hapi, Express,
wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych
dobra znajomość języka angielskiego (B2),
umiejętność pracy w zespole,
bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

możliwość rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii,
stabilne zatrudnienie w firmie z dużym udziałem kapitału zagranicznego,
konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów,
możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego.