Frontend Developer

Arche Consulting

od 8 000 zł netto

Framework
Narzędzia
Inne

Dla naszego klienta, firmy miedzynarodowej związanej z branżą medialną poszukujemy osoby na stanowisko Frontend developera. Zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Obowiązki:
  • projektowanie i rozwój warstwy front-end w wewnętrznych i zewnętrznych projektach,
  • wdrażanie poprawek aplikacyjnych,
  • projektowanie nowych funkcjonalności,
  • analiza i testowanie rozwiązań technicznych,
  • opracowanie i kontrola dokumentacji projektowej,
  • współpraca z międzynarodowym Klientem oraz zespołem developerów.

Wymagania:

  • min.2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie z bibliotekami React, Flux i frameworkiem Backbone,
  • doświadczenie z Grunt, Gulp, Babel Webpack, Browserify,
  • wiedza z SASS lub LESS, CSS, Karma, Jasmine, Tap, REST lub RESTful,
  • wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych),
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z dużym udziałem kapitału zagranicznego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów,
  • możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego.