Programista .NET

Entiveo S.A.
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Programista .NET do projektów międzynarodowych

Wymagania

Zakres zadań: Projektowanie i rozwój aplikacji webowych,
Tworzenie nowych funkcjonalności,
Wdrażanie poprawek aplikacyjnych,
Testowanie rozwiązań,
Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym.
Oczekiwania:

Doświadczenie w programowaniu w języku C#,
Znajomość ASP.NET, w tym frameworka MVC
Znajomość relacyjnych baz danych Oracle/SQL Server,
Znajomość systemów kontroli wersji SVN/Git,
Znajomość JavaScript, jQuery, CSS – mile widziane,
Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:

Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
Pracę w młodym i dynamiczny zespole,
Konkurencyjne wynagrodzenie.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Entiveo S.A.

IT, które rozumie biznes.
Entiveo to informatycy rozumiejący biznes. Rzadkość, dzięki której odróżniamy się od innych firm na rynku.

W Entiveo „naszym Klientem jest Klient naszego Klienta". Projektujemy, tworzymy i wdrażamy. Nie boimy się przedstawiać własnych pomysłów. Dzięki temu podejściu nasi Klienci odnoszą sukcesy. Także dlatego, że termin wdrożenia jest dla nas tak istotny, jak zakres projektu.

Skupiamy się na sektorze finansowym oraz publicznym. Wspieramy także analizy dużych zbiorów nieustrukturyzowanych danych.

Dla naszych Klientów z zagranicy dostarczamy usługi programistyczne oraz testowania oprogramowania.