Programista IOS

Lemon & Orange
Inne

Programista iOS Firma Lemonorange.pl poszukuje programisty iOS do nowego projektu.

Forma zatrudnienia: na stałe w siedzibie.

Zadania:

- Projektowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS oraz w oparciu o najnowszą technologię iBeacons.
- Tworzenie oraz rozwijanie mobilnych aplikacji komercyjnych w języku Objective-C. (iOS)
W zamian oferujemy:
- Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Doskonałą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wymagania

Wymagania i obowiązki - Dobra znajomość języka Objective-C
- Dobra znajomość C++ oraz zagadnień programowania obiektowego
- Znajomość środowiska XCode i iOS SDK
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Minimum jedna aplikacja dostępna na App Store
- Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
- Znajomość Corona SDK lub innych frameworków będzie dodatkowym atutem

Metodologia pracy

O Lemon & Orange

Firma Lemon&Orange zajmuje się tworzeniem interaktywnych rozwiązań opartych o interfejsy dotykowe i bezdotykowe w technologiach Augmented i Virtual Reality oraz iBeacons. W 2014 Lemon&Orange zostało uznane za jedną z 10 najbardziej innowacyjnych firm eventowych w Europie na IBTM w Barcelonie.