Programista PHP

IT Kontrakt
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Opis oferty

Obowiązki:
- Rozwój oraz utrzymanie aplikacji napisanej w języku PHP Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku PHP
- Dobra znajomość SQL
- Znajomość innych języków programowania tj. Java lub C# będzie dodatkowym atutem
- Znajomość narzędzia Selenium

Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.