Programista Android ( Java ) do ciekawego projektu

Lemon & Orange

Programista Android ( Java ) do ciekawego projektu Firma Lemonorange.pl poszukuje programisty Android do nowego projektu.
Forma zatrudnienia: na stałe w siedzibie.

Zadania:

- Projektowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę Android w oparciu o najnowszą technologię iBeacons.
- Implementacja warstwy prezentacyjnej aplikacji oraz komunikacji ze źródłami danych na serwerach (Android)
- Samodzielne modyfikacje i rozbudowy obecnie istniejących aplikacji informacyjnych (Android)

W zamian oferujemy:

- Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Doskonałą atmosferę pracy.
Wymagania i obowiązki:
- Znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku Java
- Bardzo dobra znajomość systemu Android w warstwie UI
- Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji na urządzenia mobilne (Android)
- Przynajmniej jedna aplikacja dodana do Google Play

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Metodologia pracy

O Lemon & Orange

Firma Lemon&Orange zajmuje się tworzeniem interaktywnych rozwiązań opartych o interfejsy dotykowe i bezdotykowe w technologiach Augmented i Virtual Reality oraz iBeacons. W 2014 Lemon&Orange zostało uznane za jedną z 10 najbardziej innowacyjnych firm eventowych w Europie na IBTM w Barcelonie.