Front-End Developer

PGB HR
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Agencja Personalna PGB HR, dla swojego stałego klienta z branży IT, poszukuje osoby na stanowisko:

Programista FrontEnd Nasz klient to Wrocławski startup tworzący narzędzie informatyczne do trackowania czasu. Z rozwiązań firmy skorzystało już ponad 1000 firm z całego świata, w tym 70% z USA.

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
● Aktywny udział w tworzeniu koncepcji i implementacji rozwiązań,
● Rozwój w aplikacji SaaS,
● Tworzenie nowych widoków m. in: Projects, Clients, Timesheets,
● Komunikacja z programistami pracujących w innych krajach w zakresie tworzenia rozwiązań jak również ich użycia.

Wymagania:
● Doskonała znajomość przynajmniej jednej z technologii: Angular lub Angular2, NodeJS, Redux, Flow, TypeScript,
● Doświadczenie w programowaniu FrontEndowym,
● Dobra znajomość j. Angielskiego,
● Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
● Dobra znajomość technologii: PHP, MySQL.

Klient Oferuje:
● Nienormowany czas pracy,
● Nielimitowane urlopy,
● Zdobycie doświadczenia w najlepszych technologiach w szybko rozwijającej się firmie,
● Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.
● Zatrudnienie na umowę o pracę, dzieło, B2B w zależności od potrzeb kandydatów,
● Startupową atmosferę!