Administrator Bazy danych PostgreSQL & PHP

IT Rekruter

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Dla naszego partnera z branży turystycznej,
który jest liderem wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym poszukujemy pracownika na stanowisko:
Administrator Bazy Danych PostgreSQL za znajomością PHP Miejsce pracy: Warszawa

Kandydat dołączy do zespołu rozwijającego nowatorski system rezerwacji noclegów i będzie odpowiedzialny za projektowanie
oraz implementacje w języku PHP dodatkowych funkcji systemu według specyfikacji.

Wymagania

Wymagania i obowiązki
znajomość bazy danych PostgreSQL włącznie z wszystkimi możliwościami, które ona daje,
czyli funkcje, operatory, indeksy, typy, triggery, widoki, itp.
znajomość technologii webowych javascript, php, html
znajomość zagadnienia optymalizacji zapytań i struktury danych
znajomość dokumentacji Postgresa
gotowność do nauki zdobwywania doświadczenia
umiejętność czytania kodu (autorski framework) Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie 5000-8000 PLN
Pomoc w relokacji oraz zakwaterowaniu w Warszawie
Szkolenia zawodowe

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na e-mail: [email protected]