Administrator sieci i systemów informatycznych

Grupa LEW S.A.

3 500 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 1993 Rok założenia firmy

  • http://www.lew.com.pl WWW

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy administratora sieci i systemów informatycznych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury
  • reagowanie
na incydentylinu
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • wsparcie zespołów programistów i testerów
  • tworzenie backupów

Oczekujemy:
  • praktycznej znajomości systemów z rodziny Windows Server 2003/2008/2012
  • praktycznej znajomości systemów Linux
  • praktyczna znajomość rozwiązań wirtualizacji w oparciu o Hyper-V
  • znajomości zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci i usług/aplikacji
  • znajomości zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP, konfiguracji firewalli)
  • chęci podnoszenie swoich kwalifikacji
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
  • znajomość rozwiązań SAN/NAS (wiedza na temat FC/iSCSI)
  • znajomość administracji bazami danych MS SQL 2005/2008/2012
  • znajomość urządzeń CISCO (ukończone CCNA)
  • znajomość oprogramowania do backupów Symantec Backup EXEC
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Grupa LEW S.A.

Grupa LEW to firma posiadająca między innymi takie marki jak:
  • Sieć Dobry Punkt oferującej Elektroniczne Rozwiązania Sprzedażowe – doładowania prepaid, płatność kartą, płatność rachunków, systemy lojalnościowe na terminalach płatniczych dla punktów sprzedaży.
  • Sieć Dobre Punkty Finansowe to ogólnopolska sieć placówek finansowo-ubezpieczeniowych.
  • Większościowy właściciel MPAY S.A., firmy technologicznej notowanej na rynku NEWCONNECT. MPAY to innowacyjne usługi płatności mobilnych na telefonach komórkowych, oraz rozwiązania walletowe przy współpracy z MasterCard.