Programista Java - testy wydajnościowe

Connectis

do 80 zł netto / godzinowo

Język programowania

Do jednego z projektów informatycznych w sektorze ubezpieczeniowym poszukujemy specjalistów na stanowisko
Programista Java (testy wydajnościowe) Opis stanowiska:
Implementacja zmian w ubezpieczeniowym systemie obsługującym produkty życiowe
Przygotowanie mechanizmów testów wydajnościowych
Zmiany istniejących funkcjonalności jak i wprowadzenie nowych funkcjonalności systemu
Realizacja bieżących zadań wynikających z planów projektu
Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Konkurencyjny system rekomendacji
Elastyczne formy zatrudnienia
Pełne wsparcie przy projekcie

Wymagania

Wymagania kluczowe:
- Doświadczenie na stanowisku programisty - 4 lata
- Angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
- Wyższe techniczne
- Wymagana znajomość konstrukcji i obsługi ubezpieczeń życiowych.
- Doświadczenie w realizacji testów wydajnościowych aplikacja java.