Junior Customer Support

PGB HR
  • Umowa o pracę Umowa

Nasz klient – wrocławski startup tworzący narzędzie informatyczne do trackowania czasu poszukuje osoby na stanowisko: Junior Customer Support
Z rozwiązań firmy skorzystało już ponad 1000 firm z całego świata, w tym 70% z USA.

Miejsce pracy: Wrocław Opis stanowiska:
* rozmowy na LiveChat z klientami firmy po angielsku
* pomoc techniczna klientom firmy
* odpowiadanie na pytania klientów
* pomoc klientom we wdrażaniu narzędzia
Wymagania:
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* bardzo dobre umiejętności techniczne obsługi komputera

Nasz Klient oferuje:
* nienormowany czas pracy
* nielimitowane urlopy
* zdobycie doświadczenia w najlepszych technologiach w szybko rozwijającej się firmie
* przyjacielską i startupową atmosferę

Pozdrawiam/Best regards
Roksana Sobczyk
Asystent ds. rekrutacji i sprzedaży
tel. +48 534 990 690
[email protected]