JavaScript Developer

PGB HR
  • Umowa o pracę Umowa

Reprezentuję agencje rekrutacyjną. Dla swojego stałego Klienta - firmy z sektora IT zajmującej się dostarczaniem informatycznych rozwiązań mapowych, poszukujemy osoby na stanowisko: JavaScript Developer Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- Tworzenie i rozwój aplikacji kartograficznych,
- Tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji internetowych,
- Tworzenie interfejsów programistycznych do aplikacji bazujących na
   mapach pracodawcy,
- Integracja aplikacji pracodawcy z systemami firm trzecich,
- Korzystanie z systemów kontroli wersji.

Wymagania:
- znajomość Java Script (Prototype, Ext JS, jQuery)
- znajomość relacyjnych baz danych
- znajomość języka SQL
- znajomość języka angielskiego
- umiejętność pracy ze standardami XHTML/CSS/XML,
- znajomość technologii WebServices,

Mile widziane:
- znajomość języka C#
- umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych
- administrowanie serwerami MS Windows Server i MS SQL Server

Klient oferuje:
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- bogaty pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna,
  ubezpieczenie na życie,
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Pozdrawiam/Best regards
Asystent ds. sprzedaży i rekrutacji
Roksana Sobczyk
tel. +48 534 990 690
[email protected]