Tester oprogramowania Warszawa (od zaraz)

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Język programowania
Baza danych

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w branży IT poszukujemy osób na stanowisko: Tester oprogramowania

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- pracę w gronie wysoko wyspecjalizowanych specjalistów
- zarobki adekwatne do kwalifikacji kandydata

Wymagania

Zakres obowiązków: - planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników
- wykonywanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
- weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami
- współpraca z projektantami, programistami oraz analitykami biznesowymi
- konfiguracja środowiska testowego

Wymagane:

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- podstawowa znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
- podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux
- podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
- podstawowa znajomość technologii Java/ J2EE/ WebServices
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff