Tester aplikacji [Poznań]

Lobo HR

2 000 - 35 000 zł netto

Dla dynamicznie rozwijającego się się startup'a poszukujemy Testera aplikacji:

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- Przeprowadzanie testów funkcjonalnych aplikacji,
- Tworzenie podstawowych scenariuszy testowych w Selenium,
- Bliska współpraca z zespołem developerskim,
- Weryfikowanie finalnego produktu pod względem zgodności, z założeniami projektu.

Wymagania

Wymagania:
- Podstawowa wiedza teoretyczna nt. funkcjonowania aplikacji internetowych,
- Podstawowa wiedza o projektowaniu scenariuszy testowych,
- Testowaniu aplikacji web & mobile,
- Znajomość podstaw HTML, CSS, JavaScript,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym. Oferujemy:
- 2k zł netto,
- Dostęp do wielu materiałów szkoleniowych,
- Pracę w młodym, energicznym zespole,
- Możliwość skupienia na 1-2 głównych projektach.