Programista PHP - różne poziomy zaawansowania

Atteli Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://atteli.com WWW

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Szanowni,

Reprezentuję firmę Atteli.com
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w aplikacjach dla biznesu. Cześć czasu poświęcamy na myślenie i prototypownie ciekawych startupów. U nas w zespole ważna jest pomysłowość i pasja... Poszukujemy programistów PHP o różnych poziomach wiedzy i zaawansowania.

Miejsce pracy: dopuszczamy pracę zdalną dla osób które sprawdzimy!

Wymagania

Zadania:

  • Rozwój aplikacji które opracowujemy dla naszych klientów
  • Testowanie
  • Przygotowanie dokumentacji
Wymagania:

  • Znajomość PHP 5 oraz programowania obiektowego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem
Oferujemy

  • Oczywiście wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i umiejętności
  • Rozwój wiedzy

Metodologia pracy

O Atteli Sp. z o.o.

Oprogramowanie dla firm
Atteli tworzymy i wdraża nowoczesne, mobilne, elastyczne, wymagające od użytkowników jedynie przeglądarki internetowej, aplikacje, portale i narzędzia usprawniają pracę firm i zwiększają efektywność pracowników. Doradzamy i wspieramy. Pomagamy wybrać dobre, funkcjonalne, oprogramowania.