Tester Aplikacji Mobilnych

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Testera Aplikacji Mobilnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w zespole programistow i specjalistów mobile przy tworzeniu rozwiązań na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier, AR. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, realizacji kampanii mobilnych oraz zarządzania aplikacjami w marketach.

Firma oferuje:

  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość metod testowania oprogramowania
  • Doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych oraz raportowaniu wyników testów
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji na urządzenia mobilne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel
  • Zdolności analityczne, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Mile widziana będzie znajomość narzędzi do automatyzacji testów
Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów gier i aplikacji na urządzeniach mobilnych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych
  • Współpraca z działem programistów i Project Managerem
  • Sporządzanie i monitorowanie harmonogramów testów
  • Przygotowywanie scenariuszy testów
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Monitorowanie i obsługa błędów aplikacji
  • Analiza, planowanie i wykonywanie testów regresyjnych
  • Analiza wyników i raportowanie rezultatów testów

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!