Programista Delphi

Kimla
Język programowania

Do biura we Wrocławiu oraz w Częstochowie poszukujemy programistów Delphi do długofalowej współpracy.
Jesteśmy zainteresowani kandydatami na każdym poziome zaawansowania.

Wymagania

Wymagania:
  • Umiejętność programowania w dowolnym języku obiektowym
  • Chęć poznania lub znajomość Delphi
  • Chęć realizacji innowacyjnych projektów związanych ze sterowaniem obrabiarkami CNC takimi jak Plotery, WaterJety, Lasery oraz różnego rodzaju dodatkami do nich
  • Duża motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem programistycznym Delphi
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji okienkowych pod Windows
  • Doświadczenie z oprogramowaniem CAD / CAM
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
Zakres obowiązków:

  • Samodzielne programowanie w Delphi XE2
  • Rozwój autorskiego modułu CAM oraz do obsługi maszyn CNC
  • Testowanie rozwiązań na urządzeniu docelowym
  • Analizowanie oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― SVN
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności - negocjowane indywidualnie
  • Realny wpływ na końcowy produkt
  • Nieszablonowe zadania
  • Wybór formy zatrudnienia
  • Darmowa kawa i inne napoje

Praca w Kimla

O Kimla

Wydajne i szybkie maszyny CNC
Nasza firma jako jedyna w Polsce projektuje i produkuje tak wydajne oraz szybkie, a jednocześnie stabilne i proste w obsłudze urządzenia CNC. Pozycję lidera osiągnęliśmy dzięki twórczym projektom, skuteczności działania i imponującej dynamice rozwoju. Na pozycję tę wpłynęła także nasza przyjazna, pełna szacunku postawa wobec klientów, których zadowolenie i satysfakcja są dla nas wyznacznikiem rozwoju. Nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy, realizując od 15 lat zaawansowane projekty. Na początku działalności koncentrowaliśmy się na produkcji elektroniki i systemów sterowania do obrabiarek CNC. Szybko jednak okazało się, że kreatywność i potencjał naszych pracowników umożliwiają realizację dużo bardziej skomplikowanych przedsięwzięć, dlatego wkrótce rozpoczęliśmy produkcję maszyn charakteryzujących się dużo większym zaawansowaniem technicznym, wyjątkową wydajnością i szybkością. W chwili obecnej maszyny Kimla oferują wszystkie dostępne możliwości technologiczne. Nasze obrabiarki są efektem długoletniego doświadczenia i innowacyjnych projektów.