Programista iOS

NEW-INVEST

7 000 - 10 000 zł netto

Firma naszego Klienta na rynku polskim istnieje od 2006 roku. Wykorzystując technologie
cyfrowe wypromowali nowoczesny sposób komunikacji pomiędzy dystrybutorami, producentami, aptekami i przychodniami medycznymi. Blisko 150 firm farmaceutyczno-medycznych korzysta z tych rozwiązań webowych i mobilnych.
Jest to duży projekt skierowany dla branży farmaceutycznej, rozwijany w zależności od potrzeb klientów. Aplikacja jest głównym narzędziem pracy dla przedstawicieli farmaceutycznych (aktualnie korzysta z niej ok 400 osób). Aplikacja utrzymywana jest w kompatybilności z bieżącą i poprzednia duża wersja systemu, w tym momencie iOS 8 oraz 9
Na bieżąco wdrażane są nowe trendy obowiązujące w systemie Appla w szczególności Swift.

Sprawy organizacyjne:
Praca odbywa się w godzinach od 8/9 do 16/17

Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie: 70000 -10000 na FV; 6000 – 9000 brutto na umowę o pracę

Co oferujemy?
• Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej
• Własny budżet szkoleniowy
• Pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, dofinansowanie Karty Multisport
• Miejsce na rower, wyjazdy integracyjne

Zadania:
• Rozwój istniejącej aplikacji na urządzenia iOS
• Integracja aplikacji z częścią serwerowa i aplikacją WWW
• Udział w pełnym cyklu rozwoju (analiza wymagań, projektowanie, wdrażanie, testy, utrzymanie)
• 80% czasu pracy to praca twórcza; 20% to utrzymanie istniejącego systemu
• Szacowanie i planowanie prac projektowych (SCRUM)
• Wspieranie zespołu we wdrażaniu nowych wzorców/standardów
• Współpraca z innymi zespołami mobilnymi (Android i Windows)
• Pisanie testów jednostkowych i automatycznych
• Na bieżąco śledzenie obowiązujących standardów programowania – dzielenie się wiedzą (wewnętrzne szkolenia)
• Uczestnictwo w konferencjach branżowych
• Podprojekty w ramach funkcjonującego rozwiązania mogą być realizowane indywidualnie

Wymagania

Czego oczekujemy?
• Min. rok doświadczenia w tworzeniu natywnych aplikacji dla iOS (zaawansowany Objective C, podstawowy Swift)
• doświadczenia w pracy z CoreData i wielowątkowością
• znajomości protokołu HTTP i zasad RESTa
• znajomości systemu kontroli wersji GIT
• znajomości architektury oraz wzorców projektowania aplikacji mobilnych
• znajomości SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
• znajomości języka angielskiego

Mile widziane:
• znajomość watchOS SDK, tvOS SDK
• własna aplikacja w AppStore
• doświadczenie w zakresie automatycznego testowania aplikacji
• doświadczenie w TDD
• wiedza z zakresu Continuous Integration (Xcode Server)