Sales Manager – oprogramowanie/aplikacje - IT

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

4 000 - 7 000 zł netto

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych oraz gier, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Sales Manager – oprogramowanie/aplikacje - IT

Miejsce pracy: Wrocław

• atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,
• umowę o pracę,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie w branży IT.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Sales Manager – oprogramowanie/aplikacje – IT Wrocław"

Wymagania

Zadania:
• prowadzenie korespondencji z potencjalnymi klientami biznesowymi,
• precyzowanie wymagań klientów w zakresie aplikacji mobilnych,
• prezentowanie oferty i doświadczenia firmy na spotkaniach z klientami,
• utrzymywanie stałej relacji biznesowej z pozyskanymi klientami,
• reprezentowanie firmy podczas targów. Wymagania:
• min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff